Wellness relax kúpele

Vírivka Hot Spring Envoy

Súčasťou komplexu je moderne vybudované privátne Wellness relax centrum s profesionálnou hydromasážnou vírivkou Hot Spring Envoy a tromi saunami (fínska, infra a parná). K dispozícií je ochladzovacia sprcha so sedacím priestorom pre relaxáciu pre 4 osoby.

Vírivka pre 5 osôb ponúka návštevníkom relaxáciu v prijemnej teplej vode spojenú s hydromasážou.

Vírivka Hot Spring Envoy s hyromasážou dodáva svojimi dvoma čerpadlami vynikajúci výkon všetkým 43 tryskám, vrátane trysky Moto-Massage® DX. Komfortné lôžko vo vírivke a kreslo na sedenie s tryskami na zápestie a lýtka ukľudňujú a zároveň aj osviežujú telo. Tri trysky JetStream® v systéme FootWell® poskytujú výnimočnú terapiu na nohy. Pokrokové filtre Tri-X® udržiavajú vodu vo vírivke čistú a sviežu. Liečebné využitie teplej vody, známej ako hydromasáž, je preukázaná ako prírodná liečba. Vírivka ponúka aj chromoterapiu. Zmyslom tejto liečivej metódy je využitie farebných svetiel na posilnenie organizmu a upokojenie tela a mysle.

U vírivého bazénu hrajú hlavnú úlohu 3 faktory: teplo, nadnášanie a masáž, ktoré spoločne liečia a osviežujú. Liečebné využitie teplej vody, známej ako hydromasáž, je preukázaná ako prírodná liečba.


Hydromasáž:
-zlepšuje krvný obeh, -prekrvuje orgány, svaly a pokožku, -zmierňuje napätie svalov a svalové kŕče, -pôsobí blahodarne na pohybový aparát a znižuje bolestivosť kĺbov a svalov, -odstraňuje stres, -ukľudňuje mysel a zlepšuje nočný spánok, -uľavuje od bolesti, uvoľňuje endorfín, hormón šťastia, -prevencia pred vznikom celulitídy -Je to vodné pohladenie, ktoré rozmaznáva vaše telo a uvoľňuje myseľ. Ponorením tela do teplej, masírujúcej vody stúpne vaša teplota. Cievy sa rozšíria a dýchanie sa prehĺbi. Vztlak vo vode znižuje telesnú hmotnosť o 90%, a tým uľahčuje svalom a kĺbom od zaťaženia. Teplá voda, spoločne s nadnášaním a tlakom prúdiacej vody vytvára omladzujúci a zároveň liečivý pocit. -Vírivka ponúka aj chromoterapiu. Zmyslom tejto liečivej metódy je využitie farebných svetiel na posilnenie organizmu a upokojenie tela a mysle.

Základným pilierom sú štyri farby:
Modrá farba => slúži na upokojenie a zvýšenie koncentrácie,
Červená farba => osvieži a rozprúdi krv a urýchli látkovú výmenu,
Zelená farba => súvisí s prírodou a duševným pokojom,
Žltá zastupuje slnko => prináša svetlo, energiu, teplo a pozitívne naladenie.

Vírivé bazény vám pomôžu uvoľniť sa a cítiť sa oveľa lepšie.

A omnoho viac

Atrakcie v okolí


Ak plánujete výlet alebo turistiku, lyžovanie alebo romantickú jazdu vlakom, pobyt v Apartments Club Telgárt *** je pre Vás tým pravým miestom.

Guest Review Award 2018

booking.com award 2018