Ubytovanie

Klubový komplex Apartments Club Telgárt *** patrí medzi novovybudované ubytovacie zariadenie vhodné aj pre najnáročnejšieho návštevníka, pozostávajúci z Apartmánových bytov *** a Apartmánov Stella ***.

Ponúka ubytovanie v dvoch prázdninových bytoch apartmánového typu, troch apartmánoch, štúdia a izby. Celková kapacita klubového zriadenia je 20 stálych lôžok s možnosťou ďalšieho prístelku. Okrem ubytovania, je možné v zariadení realizovať voľno časové (vzdelávacie) a firemné aktivity pre maximálne 15 osôb s využitím moderného interaktívneho systému.
Na požiadanie návštevníkov je súčasťou ponuky služieb aj podávanie raňajok, prípadne polpenzie/penzie.

Kapacitne nie veľké a pritom prakticky riešené zariadenie ponúka svojím návštevníkom oddych a rekreačný pobyt na horách a čerstvom vzduchu počas celého roka, kde na svoje prídu nielen rodiny s deťmi, ale tiež menšie organizované pobytové, firemné a vzdelávacie skupiny.

Apartmány Stella ***


Prázdninové byty ***Využite novovybudované privátne Wellness relax centrum s wellness relax kúpeľmi a saunami.

V rámci kúpeľnej koncepcie ako dokonalý relax našim hosťom ponúkame prírodnú liečbu formou chromoterapie špičkovou hydromasážnou vírivkou Hot Spring Envoy s voliteľným nastavením masážnych terapií, ktoré sa plne vyrovnajú klasickej masáži.Atrakcie v okolí


Ak plánujete výlet alebo turistiku, lyžovanie alebo romantickú jazdu vlakom, pobyt v Apartments Club Telgárt *** je pre Vás tým pravým miestom.

Guest Review Award 2018

booking.com award 2018