O nás
Apartments Club Telgárt ***

Novovybudovaný športovo –rekreačný klubový komplex Apartments Club Telgárt *** sa nachádza v pokojnej Horehronskej obci Telgárt s veľkolepým výhľadom na Kráľovu hoľu. Leží na rozhraní troch národných parkov -Nízkych Tatier, Muránskej planiny a Slovenského raja.

Nadmorská výška, ako aj zloženie ovzdušia, ktoré sú dané prírodnými podmienkami v Telgárte pozitívne napomáhajú pri liečbe dýchacích ciest, zvané ako klimatické kúpele.

Apartments Club Telgárt*** je vhodným miestom pre rodiny s deťmi, ktoré môžu svoj voľný čas využiť nielen na prechádzky v prírode, ale aj pre celoročné poznávanie atraktivít okolia a národných parkov. V zime v neďalekom lyžiarskom stredisku Ski Telgárt môžete zažiť príjemnú a kvalitnú lyžovačku.

Je predurčený k celoročnému oddychovému a rekreačnému pobytu návštevníkov na horách a čerstvom vzduchu, hlavne pre rodiny s deťmi a organizované pobytové, firemné a vzdelávacie skupiny. Priamo v centre obce Telgárt na ploche h ubytovacích zariadeniach apartmánového typu- Apartmány Stella*** a Prázdninový dom Telgárt *** s celkovou kapacitou 30 lôžok.

Naše novovybudované zariadenie osloví každého, kto hľadá pohodlie, eleganciu a súkromie v podhorskom klimatickom prostredí.

Máte tu možnosť využiť novovybudované privátne Wellness relax centrum s wellness relax kúpeľmi, saunami a relaxačnou miestnosťou a fitness.

V rámci kúpeľnej koncepcie ako dokonalý relax našim hosťom ponúkame prírodnú liečbu formou chromoterapie špičkovou hydromasážnou vírivkou Hot Spring Envoy s voliteľným nastavením masážnych terapií, ktoré sa plne vyrovnajú klasickej masáži.

V priestore komplexu je novovybudovaná reštaurácia, bowlingová dvojdráha (aj s detským variantom) s caffee lobby barom, ktoré rozširujú jedinečnú ponuku ponúkaných stravovacích a relaxačných služieb nielen v obci Telgárt, ale aj širokom okolí.

Moderne vybavený kongresový /spoločenský priestor s kapacitou 45 miest s kvalitným interaktívnym vybavením a kvalitnými coffee break službami ponúka možnosť pre organizovanie firemných teambuildingov a spoločenských podujatí na vysokej úrovni.

Program_rozvoja vidieka
882

m n. m.


30

lôžok na ubytovanie


45

kapacita kongresu


365

dní v roku


V rámci kúpeľnej koncepcie ako dokonalý relax našim hosťom ponúkame prírodnú liečbu formou chromoterapie špičkovou hydromasážnou vírivkou Hot Spring Envoy s voliteľným nastavením masážnych terapií, ktoré sa plne vyrovnajú klasickej masáži. Apartments Club Telgárt*** je vhodným miestom pre rodiny s deťmi, ktoré môžu svoj voľný čas využiť nielen na prechádzky v prírode, ale aj pre celoročné poznávanie atraktivít okolia a národných parkov. V zime v neďalekom lyžiarskom stredisku Ski Telgárt môžete zažiť príjemnú a kvalitnú lyžovačku.

Možnosť objednania stravovacích služieb -raňajok, prípadne pri väčších skupinách aj polpenzie s priamou obsluhou do ubytovacích priestorov klienta. Apartments Club Telgárt *** ponúka pre klientov kvalitné ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby pre firemné team buildingové akcie a školenia s kapacitou do 20 osôb. K dispozícií je moderne vybavený zasadací priestor s kvalitným interaktívnym systémom.

Guest Review Award 2018

booking.com award 2018