Biorezonancia / Naturopatia

Medicínsky biorezonančný prístroj Sensitiv Imago 530 je schopný určiť záťaž ľudského tela ťažkými kovmi, chemikáliami (herbicídy, pesticídy, fungicídy a ďalšie), parazitárnu nákazu, geopatogénnu záťaž, stav pH v tele, alergény a veľa ďalších parametrov, ktoré sú pre terapeuta dôležité.

Zároveň presne určí orgány, ktoré sú postihnuté a je schopný aj presnej detekcie toxickej záťaže alebo patogénu v konkrétnom orgáne či mieste na tele. Prístroj zistí porušenie homeostázy dokáže určiť všetky súvislosti, a tým dáva možnosť terapeutovi zistiť príčiny ťažkostí, poskytne presné diagnózy veľmi zložitých ochorení (napr. dysbakterióza, myóm, žalúdočný vred, mastopatia, cysta prostaty alebo adenóm, poruchy funkcie štítnej žľazy, poruchy pečene, urogenitálne infekcie a ďalšie).

Z hľadiska indikácie ďalšej liečby prístroj umožňuje vykonávať aj biorezonančnú terapiu. Doba trvania základného vyšetrenia 30 až 60 minút v závislosti od zdravotného stavu klienta.

A omnoho viac

Atrakcie v okolí


Ak plánujete výlet alebo turistiku, lyžovanie alebo romantickú jazdu vlakom, pobyt v Apartments Club Telgárt *** je pre Vás tým pravým miestom.

Guest Review Award 2018

booking.com award 2018