Vírivka Hot Spring Envoy


Vírivka Hot Spring Envoy s hyromasážou dodáva svojimi dvoma čerpadlami vynikajúci výkon všetkým 43 tryskám, vrátane trysky Moto-Massage® DX. Komfortné lôžko vo vírivke a kreslo na sedenie s tryskami na zápestie a lýtka ukľudňujú a zároveň aj osviežujú telo. Tri trysky JetStream® v systéme FootWell® poskytujú výnimočnú terapiu na nohy. Pokrokové filtre Tri-X® udržiavajú vodu vo vírivke čistú a sviežu. Liečebné využitie teplej vody, známej ako hydromasáž, je preukázaná ako prírodná liečba. Vírivka ponúka aj chromoterapiu. Zmyslom tejto liečivej metódy je využitie farebných svetiel na posilnenie organizmu a upokojenie tela a mysle.

U vírivého bazénu hrajú hlavnú úlohu 3 faktory: teplo, nadnášanie a masáž, ktoré spoločne liečia a osviežujú. Liečebné využitie teplej vody, známej ako hydromasáž, je preukázaná ako prírodná liečba.

Hydromasáž:

  • zlepšuje krvný obeh,
  • prekrvuje orgány, svaly a pokožku,
  • zmierňuje napätie svalov a svalové kŕče,
  • pôsobí blahodarne na pohybový aparát a znižuje bolestivosť kĺbov a svalov,
  • odstraňuje stres,
  • ukľudňuje mysel a zlepšuje nočný spánok,
  • uľavuje od bolesti, uvoľňuje endorfín, hormón šťastia,
  • prevencia pred vznikom celulitídy

Je to vodné pohladenie, ktoré rozmaznáva vaše telo a uvoľňuje myseľ. Ponorením tela do teplej, masírujúcej vody stúpne vaša teplota. Cievy sa rozšíria a dýchanie sa prehĺbi. Vztlak vo vode znižuje telesnú hmotnosť o 90%, a tým uľahčuje svalom a kĺbom od zaťaženia. Teplá voda, spoločne s nadnášaním a tlakom prúdiacej vody vytvára omladzujúci a zároveň liečivý pocit.
Vírivka ponúka aj chromoterapiu. Zmyslom tejto liečivej metódy je využitie farebných svetiel na posilnenie organizmu a upokojenie tela a mysle. Základným pilierom sú štyri farby:
Modrá farba =>  slúži na upokojenie a zvýšenie koncentrácie,
Červená farba => osvieži a rozprúdi krv a urýchli látkovú výmenu,
Zelená farba => súvisí s prírodou a duševným pokojom,
Žltá zastupuje slnko => prináša svetlo, energiu, teplo a pozitívne naladenie.

Vírivé bazény vám pomôžu uvoľniť sa a cítiť sa oveľa lepšie.

IMGC_5091